تیم لیزینگ کارآمد

Previous slide
Next slide
درباره لیزینگ کارآمد

لیزینگ کارآمد (سهامی خاص) با توجه به نیاز بازار خودروهای سواری و تجاری در سال ۱۳۹۳ با اخذ مجوز به شماره ۳۷۷۳۵ از بانک مرکزی جمهوری اسلامی و انجمن ملی لیزینگ ایران تأسیس و آغاز به‌کار نمود.

از ابتدای تأسیس، بازارهای هدف لیزینگ کارآمد به دو دسته فروش مستقیم و فروش سازمانی، از طریق ایجاد تسهیلات ویژه برای واگذاری خودرو به‌صورت اجاره به‌شرط تملیک و یا فروش اقساطی به سازمان‌ها، نهادها و مؤسسات دولتی و عموم افراد ارائه خدمت می‌کند.

در حال حاضر رویکرد اصلی شرکت بازار سازی و بازاریابی محصولات کارخانجات تولیدی کشور و همچنین برندهای برتر با خلق نوآوری در تأمین مالی و عملیات لیزینگ است که تاکنون توانسته است با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و سرمایه کافی در راستای حمایت از تولیدات داخلی و تحقق رفاه اجتماعی با ایجاد توان خرید بیشتر گام‌هایی بردارد.

تیم رهبری ما

خانم بشیرزاده

رئیس هیئت مدیره

آقای مقارئی

نایب رئیس هیئت مدیره

دکتر رمضانی

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

خانم عبدالمالکی

عضو هیئت مدیره

دکتر رحمتی

عضو هیئت مدیره
ماموریت برند لیزینگ کارآمد
  • تلاش و برنامه‌ریزی در جهت ارائه راه‌کارهای عملیاتی تأمین منابع مالی موردنیاز اقشار جامعه و بنگاه‌های تولیدی در چهارچوب فعالیت شرکت‌های لیزینگی
  • همکاری مستمر جهت ترویج و انتشار مزیت‌های استفاده از خدمات مالی صنعت لیزینگ با انجمن ملی ایران، تشکل مالی و نهادهای آموزشی جهت توسعه این صنعت .
  • کسب حداکثر رضایت مشتریان با تکیه‌بر نیروی انسانی متخصص، خلاق و ابزارهای نوین در جهت توسعه و رونق اقتصادی
  • توسعه شبکه‌های نمایندگان در استان‌های ایران و ارائه خدمات به هم‌وطنان در بستر فضای اینترنت در تمام نقاط کشور.