خرید کامیون لیزینگی و شرایط اقساط آن

کامیون ها و سایر خودروهای سنگین معمولاً بسیار گران قیمت هستند، لیزینگ خودرو سنگین به خصوص کامیون ها، با شرایط اقساطی خوبی که دارند روشی مطمئن و اثر گذار خواهد بود. در این مقاله شرایط اقساط، میزان پیش پرداخت و سایر موارد اعم از نیاز یا عدم نیاز به ضامن را در خصوص لیزینگ خودرو سنگین مورد بررسی قرار می دهیم.

افرادی که مدارک لازم را تهیه کنند و بتوانند پیش پرداخت لازم را مدنظر قرار دهند واجد شرایط طرح لیزینگ خودرو سنگین هستند و این زمینه ساختار مشخصی را دنبال می کنند. طرح اقساط به شکلی است که بیشتر افراد موافق آن هستند. شما با انتخاب شرکت لیزینگ خودرو سنگین می توانید، بیش از ۶۰۰۰ دستگاه کامیون، کامیونت، کشنده، تریلر و اتوبوس و خودروهای ون را مدنظر قرار دهید.

شرایط لیزینگ خودرو سنگین از نوع کامیونت ایسوزو

شرایط لیزینگ خودرو سنگین در مدل کامیونت ایسوزو در مدل های ۵ تن، ۶ تن و ۸ تن فراهم شده است و تنها نیاز است که ۳۰ درصد پیش پرداخت در نظر داشته باشید و ۷۰ درصد از تسهیلات در اختیار شما قرار می گیرد.

مبلغی که به عنوان پیش پرداخت در نظر گرفته می شود به عنوان یک فقره چک و یا واریز نقدی صورت می گیرد. از سوی دیگر قیمت خودرو در زمان عقد قرارداد به صورت قطعی به شما اعلام می شود و وجه دیگری از متقاضی اخذ نمی شود.

نرخ سودی که برای تسهیلات ارزیابی می شود بر اساس مصوب بانک مرکزی بوده و بر اساس قوانین دقیق بانک ارزیابی می شود.

شرکت در قابل تسهیلاتی که در اختیار متقاضی قرار می دهد بر اساس ضمانت مورد نیاز ضامن معتبر ارائه می دهد. بازپرداخت نیز به صورت طولانی مدت و معمولاً در قسط های ۶۰ ماهه ارزیابی می شود.

تحویل کامیون پس از اینکه مدارک تکمیل شود و پرونده تکمیل شود صورت میگیرد و نیاز به تاییدیه از کمیته اعتبارسنجی از سوی شرکت خودروساز خواهد بود.

مدارک لازم لیزینگ خودرو سنگین

۱- کپی کارت ملی و شناسنامه از همه صفحات برای متقاضی و ضامن او
۲- کپی اجاره نامه یا سند و یا قولنامه محل سکونت از متقاضی و ضامن او
۳- اصل فیش آب یا برق منزل ضامن و متقاضی
۴- اصل فیش آب یا برق منزل ضامن و متقاضی
۵- پرینت حساب برای ضامن و متقاضی
۶- نیاز به گواهی صحت امضا خطاب به شرکت است که باید از سوی مقتضای و ضامن ارائه شود.
۷- در صورتی که ضامن کارمند باشد، باید گواهی اشتغال به کار توسط وی ارائه شود و فیش حقوقی نیز ارزیابی شود.
۸- ضامن در صورت کاسب بودن می بایست کپی از جواز کسب و کپی از سند یا اجاره نامه محل کسب ارائه دهد.

لیزینگ خودرو سنگین شامل چه خودروهایی می شود؟

شما با انتخاب شرکت لیزینگ خودرو سنگین می توانید، بیش از ۶۰۰۰ دستگاه کامیون، کامیونت، کشنده، تریلر و همینطور اتوبوس و مینی بوس و خودروهای ون را مدنظر قرار دهید. تسهیلاتی که ارائه می شود بر اساس نیازها و سلایق مشتریان ارزیابی می شود به طور کلی طرح فروش اقساطی کامیون ها سبب می شود تا طرح های معدنی و راهسازی و حمل و نقل جاده ای و نوسازی ناوگان به طور روتین مدنظر قرار بگیرد.

شرایط خرید کامیون اقساط

نحوه فروش شرکت لیزینگ خودرو سنگین

شما می توانید برای اینکه اطلاعات دقیق در خصوص فروش به واسطه شرکت های لیزینگ خودرو سنگین داشته باشید هم به صورت حضوری مراجعه کنید و هم شرایط تماس فراهم است تا از شرایط شرکت اطلاعات کافی داشته باشید.

از سوی دیگر ارائه مدارک و مستندات لازم برای پذیرش و بررسی اعتبارسنجی در نظر گرفته می شود که به واسطه سامانه های مرتبط با بانک مرکزی صورت می گیرد.

همینطور پذیرش و تکمیل وجه نیز از دیگر مواردی است که باید مدنظر قرار دهید.
انعقاد قرارداد و تحویل خودرو توسط شرکت لیزینگ خودرو سنگین صورت می گیرد و سطح قابل قبولی دارد.

چه کسانی واجد شرایط طرح لیزینگ خودرو سنگین هستند؟

افرادی که مدارک لازم را تهیه کنند و بتوانند پیش پرداخت لازم را مدنظر قرار دهند واجد شرایط طرح لیزینگ خودرو سنگین هستند و این زمینه ساختار مشخصی را دنبال می کنند. طرح اقساط به شکلی است که بیشتر افراد موافق آن هستند و این موضوع به نوبه خود اثرگذاری مخصوصی دارد.

از سوی دیگر کسانی که قصد استفاده از طرح لیزینگ خودرو سنگین دارند باید بتوانند یک سری موارد را مدنظر قرار دهند و سعی کنند و اصول دقیقی را پشت سر بگذارند.

اقساط بلند مدتی که برای لیزینگ خودرو سنگین در نظر گرفته می شود سبب شده تا افراد زیادی علاقه به استفاده از این طرح داشته باشند و این گزینه معتبرترین روشی است که هم پیش پرداخت کمتری دارد و هم از نظر پرداخت اقساط شرایط خوبی را مدنظر قرار می دهد.

میزان هزینه نهایی توسط لیزینگ خودرو سنگین به چه صورت است؟

فرض کنید شما قرار است کامیون خریداری کنید، در ابتدا تسهیلاتی که مدنظر شما است را در پنل محاسبه وارد می کنید و پس از آن تعداد اقساطی که برای شما مناسب است را در نظر میگیرید. به طور کلی سطح اقساط مورد نظر به واسطه پرداخت شما صورت می گیرد و می توانید این رویکرد را مدنظر قرار دهید.

در صورتی که نیاز است اقساط را بیشتر کنید نیز محاسبه برای شما ارزیابی می شود. در واقع شما به سادگی می توانید به واسطه این روش موقعیت لیزینگ را مدنظر قرار دهید. البته که موقعیت خرید اقساطی خودروی سنگین به صورتی است که شخص می تواند در مورد پیش پرداخت و میزان قسط نیز یک سری شرایط را مدنظر قرار دهد و این امکان در اختیار وی قرار می گیرد.

کلام آخر

ماشین آلات سنگین به طور کلی بر اساس روش هایی که از سوی کمپانی ارزیابی می شود قابل قبول هستند از سوی دیگر به طور کلی لیزینگ خودرو سنگین سبب می شود تا شخص بتواند در کسب و کار خود به رشد خوبی دست یابد. البته میزان فروش شما در راستای ماشین آلات سنگین به نحوی دنبال می شود که شرایط اقساطی برای آن بررسی می شود.

طراحی های پیشرفته در زمینه بسیاری از ماشین آلات به صورتی است که بتوانید درجه کیفی مناسبی را مدنظر قرار دهد. در واقع کامیونی که در نهایت به دست شما میرسد موقعیت کنترل کیفی را پشت سر گذاشته است و توانسته مورد تایید کافی قرار بگیرد. البته که موقعیت لیزینگ خودرو سنگین برای هر شرکت به نسبت شرکت دیگر فرق دارد و این موضوع بخشی از روال کار است و قوانین نیز به صورت دوره ای تغییراتی را شامل می شود.

طراحی و اجرا: سایت طراحان